Aktuality dne:Osobní stránka na adrese: corrado.freepage.cz

Aktuality dne

1 | 2 |   další > | na konec >>
20.12.2019 Provozní zpráva-zákaz střelby z dlouhých zbraní velké ráže

Provozní zpráva-zákaz střelby z dlouhých zbraní velké ráže
Na naší střelnici Corrado je až do odvolání zakázáno střílet z dlouhých velkorážních zbraní.Nadále se může střílet z dlouhé malorážky a dlouhých zbraní pistolových ráží. Dále je přísný zákaz používání ruského pistolového střeliva 7,62 tokarev - neboť obsahuje ocelové jádro a hrozí nebezpečí úrazu při odrazu od kovových pojezdů terčů.
Střelba z brokovnice je povolena pouze za účelem výuky a zkoušek zbrojních průkazů v souladu s provozním řádem střelnice a za přítomnosti námi proškolených instruktorů.

21.06.2019 Oznámení návštěvníkům střelnice

Oznámení návštěvníkům střelnice
Oznámení našim zákazníkům.
Vzhledem k tomu, že není možné zveřejňovat obsazenost střelnice ve všech médiích/Fb,Instagram,Web,e-mail ap./ připomínám, že obsazenost naší střelnice včetně on line objednání i on line placení najdete na :
http://strelnice.reservanto.cz/
Zde se dozvíte jestli je na střelnici volno a můžete se i rovnou objednat na daný termín.
JK

29.05.2019 Prodej permanentek pro naše zákazníky

Prodej permanentek pro naše zákazníky
Od dnešního dne rozšiřujeme prodej permanentek na naší střelnici za zvýhodněnou cenu 800,- Kč a 1600,- Kč.Zakoupit lze přímo na střelnici.

27.04.2018 Dárkové šeky v prodeji na naší střelnici

Dárkové šeky v prodeji na naší střelnici
Nenabízíme balíčky-nabízíme dárkové šeky, kde si můžete vybrat z čeho chcete střílet,na co se cítíte,co chcete vyzkoušet a to vše i lidem bez zbrojního průkazu za asistence zkušených instruktorů. Přijdete si zastřílet.... těšíme se na vaší návštěvu.

1 | 2 |   další > | na konec >>